Konsultacje Chustowe

Konsultacje chustowe

Noszenie w chustach to jedna z form pielęgnacji dziecka, taka sama jak ubieranie, przewijanie, noszenie na rękach czy zabawa. Pozytywnie wpływa na rozwój maluszka, pomaga rozwinąć relację i więź z rodzicem.

Indywidualne konsultacje to wyjątkowe spotkanie, odbywające się zazwyczaj u Państwa w domu, gdzie dziecko czuje się bezpiecznie a Państwo swobodnie. Spotkanie trwa około 2-3 godziny. W tym czasie dowiedzą się Państwo jak przebiega prawidłowy rozwój dziecka, poznają sposoby prawidłowej pielęgnacji (noszenie, podnoszenie, ubieranie, przewijanie) oraz zasady wiązania chusty, oswoją się z chustą a wszystko po to, aby w końcu przejść do motania. Pierwsze wiązania wykonywane są na specjalnej instruktażowej lalce, a dopiero potem przechodzimy do ćwiczenia na dziecku. Moim zadaniem jest nie tylko jak najlepiej dopasować wiązanie do Waszych potrzeb i oczekiwań, ale również do Waszego dziecka. W związku z tym, że jestem fizjoterapeutą i certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath dla dzieci staram się brać pod uwagę wszelkie potrzeby dziecka (problemy z napięciem mięśniowym, asymetria ułożeniowa, wcześniactwo, zaburzenia neurologiczne czy genetyczne). Zawsze wychodzę naprzeciw Państwu i z chęcią dzielę się swoim doświadczeniem.

Koszt spotkania indywidualnego (opiekun i dziecko) – 150 zł
Koszt spotkania indywidualnego (dwoje opiekunów i dziecko) – 180 zł
Koszt spotkania grupowego (dwoje opiekunów i dwoje dzieci) – 100 zł/ opiekun z dzieckiem

Przy kolejnych konsultacjach przewidziane są zniżki.

Istnieje możliwość zorganizowania warsztatów obejmujących większą grupę uczestników (4-6 opiekunów z dziećmi). Jeśli więc droga mamo chcesz miło spędzić czas z koleżankami i nauczyć się jak sprawnie motać swojego maluszka zadzwoń!

Koszt warsztatów grupowych – 80 zł/ opiekun z dzieckiem