O Mnie

Nazywam sie Milena Lindmajer-Kasprzyk, jestem fizjoterapeutą, certyfikowanym terapeutą metody NDT-Bobath z rozszerzeniem o kurs Baby (rehabilitacja niemowląt), doradcą noszenia w chustach i nosidłach miekkich ClauWi®, instruktorem masażu Shantal'a oraz neurologopedą klinicznym. Specjalizuję się w rehabilitacji dzieci i niemowląt. Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia oraz studia podyplomowe na kierunku Neurologopedii Klinicznej z Wczesną Interwencją Logopedyczną na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.

Swoje doświadczenie zdobywałam w placówce Neuromed we Wrocławiu oraz w Centrum Rozwoju Dziecka Bobath w Psarach, z którym współpracuję do dnia dzisiejszego. Ponadto swoje doświadczenie zaczynałam zbierać na licznych praktykach oraz jako wolontariusz w placówkach rehabilitacyjnych i szpitalach we Wrocławiu. Prowadzę również zajęcia w szkole rodzenia.

Zajmuję się rehabilitacją dzieci z zaburzeniami wieku rozwojowego z uwzględnieniem zaburzeń neurologicznych oraz genetycznych. W swojej pracy staram się zawsze dobierać indywidualne cele terapii oparte na potencjale dziecka, uwzględniając sugestie i spostrzeżenia rodziców czy opiekunów. Cenię również pracę z rodzicem i dbam o to, aby czynnie uczestniczył w terapii.

Nieustannie zgłębiam swoją wiedzę z zakresu pediatrii i podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach poświęconych tematyce neurorozwojowej, neonatologicznej, neurologicznej i logopedycznej a wszystko po to, aby jak najlepiej móc pomóc Twojemu dziecku.